| mapamond a întrebat:

Am instalat Hitman 5 Absolution am facut toate updaturile si atunci cand dau dublu click sa porneasca apare ca se incarca si nu se intampla nimic. Am incercat si cu Steam, dar tot la fel. Am un PC procesor dual core 2.6, placa video nViddia Gt 440 1 GB pe ddr 5 si 4 Gb de ram, nu cred ca e de la PC. Plis ajutati-ma

1 răspuns:
| roormaf12 a răspuns:

Procesorul nu e prea bun pentru Hitman.Ai doar un dual-core, dar totusi macar ar trebui sa iti intre in joc.Problema sigur e de la Joc.