| GymmyCool a întrebat:

am instalat metin2 Tim si mi-se bloceaza cand astept sa se incarce zice ERROR si pe ecran imi apare cv cu main si daca intru zice ca e eroare ce sa fac casa pot sa il joc? FUNDA

Răspuns Câştigător
| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Creeaza folder in D dezarhiveaza setupu din download si instaleazal in folderu ala k dopaiia doar verifica fisierele si se incarca in 10 sec; Pwinkingfunda?

4 răspunsuri:
| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Merge nu? eu am facut la fel! PS:daca vr cont iti dau unu de 42-43 ad id ionutroberto@yahoo.com

| MyHyX a răspuns:

Poi, instaleazal iar, sau, verificati PC sa indeplineasca toate conditiile jocului. Ori ai gresit tu la instalare...

| GymmyCool explică (pentru MyHyX):

L-am instalat din nou si nu am gresit la instalare e bun instalat si pc-u n-are nimic eu zic ca e de la internet ca se misca greu la instalare da na...

| MyHyX a răspuns (pentru GymmyCool):

Descarcal de pe alta pagina.