| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat windows xp pe computer si ma intreb daca pot instala windows 2007 pe el daca nu il restartez, daca pot, de pe ca site il pot dowloada pe gratis? Scuzati-ma daca uneori sunt greseli prin aceasta intrebare, dar dau funda celui care imi raspunde cu un site bun sau daca imi zice daca pot sau nu.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu e nici o greseala cu exceptia faptului ca nu exista "Windows 2007". Ce configuratie are calculatorul tau si de ce nu mai inghiti XP-ul?

| Stanciugelu_Maria_1996 a răspuns (pentru KodrutZ):

Pia xp-ul este foarte enervant, nu ma descurc bine cu el si mi se pare un pic prost

| KodrutZ a răspuns:

Ce e enervant la XP ma rog si ce calculator ai?