| DanutzSoD a întrebat:

Am luat un exterminate pe un server si nu stiu cum sa-l scot. Problema este ca joc de pe steam si nu pot renunta asa usor la el(il am de 2 ani)... Va rog frumos sa ma ajutati
Dau FUNDA :X!

Răspuns Câştigător
| irinairina112 a răspuns:

Am si eu steam si l-am am de vreo 5 6 aniwinking si de cate ori am loat exterminate mi-am instalat alt joc adica alt cs acum depinde de steamu taw cate jocuri aiwinking nul mai poti repara pe ala doar daca ai mai multe csuri iti instalezi altu
sau iti reinstalezi windowsu si mergewinking bft Funda:*

| DanutzSoD explică (pentru irinairina112):

Poi n-am alt cs in steam decat condition zero si windousu nu il pot reinstala. Ma gandeam ca poate gasesc si eu niste idei pe aiciwinking oricum mersi mult!

2 răspunsuri:
| DanutzSoD explică:

Poi n-am mai multe csuri si windowsu nu il pot reinstala. Am vazut pe mai multe siteuri diferite metode dar nu stiu care functioneaza. Poate imi dati si voi una big grinwinking oricum mersi!