| claclaudiu21 a întrebat:

am luat un keyloger de la un hack de metin switchbot logininginfo.py da l-am sters are scapt de el?

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Nu, nu ai scapat de el. Recomand o scanare cu Malwarebytes si o reinstalare de windows.
P.S incearca sa nu intri pe nimic ce ar putea necesita logare(email+parola)

1 răspuns:
| skyper07070 a răspuns:

Logininginfo.py e switchbot de metin incorporat creat de Hfm cel mai bun e doar o fila nu-ti poate citi nimeni conturile si din astea cu email ai inteles CaNaBySM4A1