| Canabis011 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cine ma poate ajuta sa instalez Asasin's Creed? ma gasiti la id mr.domino97! Am nevoie urgenta! merge sa-l instalez pana la un loc si dupa imi cere ceva de genu 3 disk sau ceva in genu! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| residentevil89 a răspuns:

Daca e vorba de primul assassins creed nu trebuie sa ai 3 cd uri si eu l-am instalat l-am jucat di terminat cauta sa iei jocul din alta parte alte surse primul incape pe 1 dvd sper ca te-am ajutat