| Canabis011 a întrebat:

Am nevoie de cineva care ma poate ajuta sa invat cum sa ma tund singur! Sau daca stiti voi pe cineva care se pricepe si ar putea sa imi dea niste sfaturi! Ma gasiti la id mr.domino97! Dau funda celui care ma ajuta! Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Pai cred ca exercitiul e singura cale, de a invata sa te tunzi/sa tunzi pe cineva.

| xoxolove96 a răspuns:

Te-ar ajuta mai mult un curs, deseori se fac cursuri in localitati si sunt gratis. intereseaza-te poate ai norocwinking