| JustCooL a întrebat:

Salut TPU
Am nevoie de ajutor cu doua pluginuri la cs 1.6
Astea ar fi :
- cand scrii "/guns" sa iti poti alege de acolo ca la serverele respawn
- sa pot da duel ca la serverele de jb (cand mai este un Tero si un CT sa poti scrie /duel sau ceva de genul si sa poti alege din duel grenazi (grenazi infinite), deagle (cu un glont) awp (un glont) scout (un glont) si knife
Id-ul meu : iuli_doru_97
Dau funda si vot!
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ogreaxel a răspuns:

Http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=152847
Plugin-ul cu duel. Poti modifica tu acolo cum doresti. Sper ca te pricepi la engleza :).

| JustCooL explică (pentru ogreaxel):

Normal big grin
Merci... poti sa cauti si pluginul cu /guns? Ca pe serverele de respawn?

| ogreaxel a răspuns (pentru JustCooL):

Poti cauta pe o comunitate cu server de respawn si poti intreba daca ti-l poate da.