| sypzer a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Joc o multime de jocuri pe calculator dar m-am plictisit. Am nevoie de un joc nou care sa ma captiveze! Dar sa nu fie un joc foarte mare cu cerinte mari! Si apropo sa fie multiplayer!

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

Shooter:
-A.V.A
-Ghost Recon Online
-Warframe
-Firefall
(Warframe si Firefall cred ca il poti juca la low settings)

Moba:
-Smite(il recomand, 3rd person moba)
-InfiniteCrisis (este inca in Beta, cauta pe net cum e si daca iti place dai subscribe la http://www.youtube.com/user/xvoidgamer si iti trimit o BETA KEY)
-Dota2

MMORPG:
-SUN online
-Rift
-Path of Exile

Jocul care il joc se numeste Defiance, este open world 3rd person shooter.Il recomand dar este Buy 2 play, nu e f2p.
Daca ai 5 prieteni care au cont de Youtbe, spune-le sa dea Subscribe la channel-ul de mai sus si castigi o copie digitala a jocului Defiance.(jocul costa 20 euro acum).(5 prieteni, nu 5 conturi facute de tine).

Sper ca te ajuta raspunsul meu.

5 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

GTA IV Multiplayer? (IVMP)
Altceva nu stiu... daca zici ca joci o multime de jocuri inseamna ca, cam leai jucat pe toate... Spune-mi ce sistem ai.

| sypzer explică (pentru daryus2221):

Daca erai atent ai fi vazut ca am scris ca vreau un joc care sa nu aiba cerinte mari!

| RedGuy a răspuns:

Daca ai putea da mai multe detalii, ce jocuri joci/ai jucat, ce tip de jocuri iti plac, as putea sa iti dau exemple de jocuri.

| sypzer explică (pentru RedGuy):

AM jucar multe jocuri shooter gen cod microvolts, need for speed world si league of legends, rappelz

| RedGuy a răspuns (pentru sypzer):

Shooter:
-A.V.A
-Ghost Recon Online
-Warframe
-Firefall
(Warframe si Firefall cred ca il poti juca la low settings)

Moba:
-Smite(il recomand, 3rd person moba)
-InfiniteCrisis (este inca in Beta, cauta pe net cum e si daca iti place dai subscribe la http://www.youtube.com/user/xvoidgamer si iti trimit o BETA KEY)
-Dota2

MMORPG:
-SUN online
-Rift
-Path of Exile

Jocul care il joc se numeste Defiance, este open world 3rd person shooter.Il recomand dar este Buy 2 play, nu e f2p.
Daca ai 5 prieteni care au cont de Youtbe, spune-le sa dea Subscribe la channel-ul de mai sus si castigi o copie digitala a jocului Defiance.(jocul costa 20 euro acum).(5 prieteni, nu 5 conturi facute de tine).

Sper ca te ajuta raspunsul meu.

| RedGuy a răspuns:

Tu esti aTTi1337Gxxxxxx? Daca da, o sa iti trimit infinite crisis beta key in 48 ore sau mai putin.Trimitemi un mesaj pe TPU cu un mail-ul tau.