| MrHipHoper a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor...Mi-am luat S4 League. daca stiti jocu si dupa vreo 2 zile s-a blocat calculatorul,I-am dat restart si m-am bagat la un League of Legends i-ar s-a blocat pe la inceputu meciului...I-am dat inca odata restart si deodata imaginea desctopului apare cu o rezolutie foarte naspa(Gen pictat in paint), si pictogramele apar foarte marite. Am reinstalat si windousu si problema a aparut din nou Daca incerc sa schimb rezolutia ..nu merge. Arata ca este blocata la cea mai mica.Va rog foarte mult sa imi dati o rezolvare explicita. FUNDA + VOT + MII DE MULTUMIRI

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

Bun raspuns bogyutzz
Ai mai putea sa scoti driver magician de pe google si iti va downloada el singur driverele (despre care vorbea bogyutz) si neaparat sa ai instalat net framework, Microsoft vusial c++, Adobe reader si direct x pentru ca league of legends si alte jocui sa mearga bine

1 răspuns:
| Bogyutzzz a răspuns:

Cand ai luat PC ti-a dat un Disc-DvD cu niste programe pe el instaleaza programele care corespund cu problema ta.