| StormRider a întrebat:

Ma jucam intr-o seara pes si deodata mi s-a blocat...in fine dau restart la pc si imi zice no signal detected.Am reinstalat windows-ul, am curatat de praf pc-ul si nimic.Instalez driverele iar cand sa dau restart tot acest mesaj imi apare: ( nu stiu ce sa fac...si nici rezolutia nu o pot schimba stau cu 640x480 cu 4bit si nici nu o pot schimba.

8 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Te mai întrebi ce să faci? Duci calculatorul la reparat. Sau, chemi pe cineva acasă. De meserie. Tot o să se rezolve.

| Morphines a răspuns:

Este posibil ca pc-ul sa nu suporte jocul. Trebuia sa te asiguri in prealabil ca indeplinesti cerintele necesare...winking

| StefaniaM a răspuns:

Poate nu-ti suporta jocul sau cev de genu'

| gogυ a răspuns:

Ti s-a ars placa video. Cauta driverul vga pentru placa de baza.

| StormRider explică:

Si acum ce fac?happy

| StormRider explică:

PS:Jocul indeplinea cerintele

| baero a răspuns:

PC-ul tau nu suporta jocul.incearca sa instalezi windows-ul si sa nu mai bagi jocuri

| rolicx a răspuns:

Ce placa video ai? e integrata? instaleaza driverul de pe site-ul producatorului pentru modelul tau de placa video, si trebuie sa mearga. bafta