| Yoniix a întrebat:

Am nevoie de un hack money pentru fifa 07 manager mode. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Yoniix explică (pentru Gizăz):

Ma omule, nu vezi ca e a doua intrebare de genul asta de la mine? Daca nu puneam intrebarea asta inseamna ca la prima intrebare mi-a fost de folos hack-ul tau. Dar e un hack de ****, nici nu merge! Esti cretin?

| Gizăz a răspuns (pentru Yoniix):

Dar ce plin de tine eşti cu numele ăla laughing Crezi că dacă îţi reţineam username-ul mai postam? Am răspuns la fel pentru că am presupus că e altcineva care întreabă asta, o coincidenţă. Merge, nu merge, ţi-am dat o soluţie. De unde să ştiu eu că nu funcţionează?! Sau aveai pretenţia să instalez FIFA 07 să-l verific înainte pentru tine? Mu/ieţi îs posmagii?! După ce că eşti o putoare ordinară şi aştepţi mură-n gură în loc să cauţi singur şi să afli care merge sau nu, tu întrebi aici şi mai ai şi tupeul să le vorbeşti urât celor care chiar şi aşa vor să te ajute. Ţie nu ţi-e puţin ruşine aşa?! Eu joc 08 şi 14. La 08 am găsit un hack de bani care să meargă din a cincea încercare. La 14 nu mai vorbesc că e şi mai complicat. Şi tu vrei aşa, mură-n gură că te cheamă Yoniix. Aia e, n-ai avut noroc să-ţi meargă ăla din prima. MAI CAUTĂ! Ai încercat măcar să îl dai compatibil cu XP dacă ai 7 sau 8?! Dar nu, pe tine te cheamă Yoniix.

| Yoniix explică (pentru Gizăz):

Ai lipsa de memorie sau ce **** mea ai? N-am pretentie la nume sa il retii, dar nu te uiti si tu la poza? Daca tot exista TPU, de ce sa nu profit? Gandeste si tu logic!

| Gizăz a răspuns (pentru Yoniix):

Nu. Nu m-am uitat la poză. Mă interesează întrebările nu cine le pune. Plus că între momentul în care ţi-am răspuns prima dată şi până a doua oară am răspuns probabil la alte zeci. Eşti tu mai special să te reţin sau ce? laughing Iar TPU există pentru a răspunde la întrebări subiective, nu chestii de genul ăsta. Poţi sta după un răspuns şi cinci zile. Asta dacă vine. E total impractic. Crezi că mai joacă ai dracu de mulţi 07 sau ce? Nici dacă întrebai pentru 14 nu-ţi răspundea nimeni. Rezolvi mult mai repede prin trial and error. Dar ce să faci cu lenea asta...