| Rici_Jivan_1992 a întrebat:

Am niste intrebari in legatura cu 2 jocuri Star Wars:
1.In Star Wars Jedi Outcast, jocul este doar cu blastere sau primesti pe parcursul jocului si o sabie?
2.In Star Wars Republic Commando povestea se desfasoara doar pe Geonosis sau si pe alte planete?
P.S. Daca ati jucat Star Wars Galaxies,lasati-mi va rog, un ID de mess/skype ca am o problema la el.
Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| LosSantos12 a răspuns:

1.In primele misiuni, da este doar cul blastere iar dupa aceea o sa primesti si Forta si sabia laser
2.Se desfasoare si pe Geonosis, pe o nava avariata si pe Kashyyyk

Star Wars Galaxies a fost inchis din 2011 pentru a face loc lui Star Wars The Old Republic.Iti dai seama ca cel mai bun MMORPG sa fie oprit dupa vreo 6 ani de existenta? Este ca o secure in spate iti spun eu

| Rici_Jivan_1992 explică (pentru LosSantos12):

Eu il am crack-uit Galaxies, si cand intru in el imi zice: The Station LaunchPad is unnable to connect to the network at this time.Please try again in a few minutes.

| LosSantos12 a răspuns (pentru Rici_Jivan_1992):

Da,pentru ca conexiunea(sau serverele)nu mai sunt existente. Exista cateva emulatoare cum ar fi http://www.swgemu.com/forums/index.php.Pacat,unul dintre cele mai bune jocuri sa ajunga la"emulatoare"care nici macar nu functioneaza(cel putin pentru mine). Apropo, funda?

| Rici_Jivan_1992 explică (pentru LosSantos12):

Dami ID-ul tau de skype/yahoo