| Alphahkbg a întrebat:

am niste intrebari legate de League of legends.
Daca ai lv 6 pe un campion ce scor trebuie sa ai casa iei s, s+?
Si daca ai lv 5 pe un campion ce scor trebuie sa ai casa iei s, s+?

Răspuns Câştigător
| qkaps123 a răspuns:

Ca sa iei s, s+ trebuie sa ai scor pozitiv si sa joci bine conteaza si asta.
am jucat support si am luat s

| Alphahkbg explică (pentru qkaps123):

Pai asa cu atroximatie cam ce scor trebuie sa ai =) ca asa poti sa faci 20 kiluri si dupa sa stai sub turn casa nu mori sau sa faci numai ks si sa stai def...

| qkaps123 a răspuns (pentru Alphahkbg):

Depinde ce rol joci, mai pe scurt trebuie sa fi feedat laughing