| TonyTZu a întrebat:

am o intrebare ce procesor sa imim i-au adica de craciun as vrea sa imi iau un Intel celerom dar nu prea ma pricel la socket si chestii dintrastea ce mi-ati zice sa imi iau? Adica procesorul pe care il am acum e un AMD Athlon 64 ...as vrea pentru jocuri dar sa fie mai ieftin sub 200 lei adica 100 - 150 Cel mai bun raspuns fundita big grin

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Spune ce placa de baza ai, ca sa-ti pot recomanda si un procesor ok.

| TonyTZu explică (pentru Jipa95):

BIOSTAR Group
Model:N61 PC-M2S

| SilviaDulcik a răspuns:

Intel Celeron G1820 + Asrock H81m-vg4 la Altex este doar 300 lei.

| TonyTZu explică (pentru SilviaDulcik):

Da dar am gasit pe eMAG cu 150 si e mai ieftin dar nu cred ca mere dar mersi...