| DarkOnix a întrebat:

Salut tpu..am o intrebare.Este vorba de gta san andreas multiplayer sau pe scurt samp.Ma puteti ajuta? Cand intru la favorites imi dispar toate serverele si scrie Retrieving info... si apoi adaug un server si daca redeschid aplicatia imi scrie la fel Retrieving info...
Acest lucru mi se intampla de cand am facut ultima oara restart la pc. De ceee?

Răspuns Câştigător
| crisstyanito a răspuns:

Si la mine tot asa apare probabil ca aia lau scos sau... nu stiu

| DarkOnix explică (pentru crisstyanito):

Am aflat cum daca ai problema asta intra in my documents/gta sa user files/samp/si e ceva un folder cu USERDATA Sterge-l!

2 răspunsuri:
| DarkOnix explică:

Cand am dat restart la pc ma refer ca l-am reformatat