| KiLl3Rady a întrebat:

Am o intrebare foarte intrebatoare. Vreau sa-mi iau un PS3, cel mai probabil la mana a doua. Si sa zicem ca iau unul de... 12 gb( Dar nu o sa iau, e un exemplu) in aia 12 Gb cate jocuri incap? Am auzit ca doar anumite date se stocheaza pe hard disk-ul PS-ului, si vreau sa fiu sigur inainte sa cumpar unul. Deci, daca o sa-mi iau unu' de 250 o sa-mi ajunga? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 12 gb, daca instalezi jocurile, poate inca 2 sau poate nici unul, depinde de joc. eu la xbox 360 am 250gb si instalez jocurile care stiu ca ma joc pentru un tip. dar in medie am 20 de jocuri instalate. Jocul il instalezi ca CD cand e in xbox sa nu se mai invarta incontinuu dupa ce intri in joc.

Daca te referi doar la DATA SAVE, adica salvarile prgreselor tare in joc atunci intra o gramada in 12 gb, dar nu poti instala un joc pe consola si CD.ul se va invarte mere si nu e bine.

| KiLl3Rady explică (pentru anonim_4396):

Deci sa inteleg ca daca-mi iau un PS3 de 250, o sa-mi ajunga destul? Nu joc eu chiar asa multe, si in special as vrea sa joc GTA V, Red Dead Redemption si Far Cry 4.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KiLl3Rady):

Nu o sa ai ce face cu atat, deci da, iti va ajunge.

| KiLl3Rady explică (pentru anonim_4396):

Ok. Mersi fain! happy

4 răspunsuri:
| YAGOO21 a răspuns:

Încap 3 jocuri.eu am de 300 gb si am pana acum 7 jocuri