| raducutzul21 a întrebat:

Salut tpu.Am o intrebare la care as vrea sa ma ajutati caut de mult timp un metin frumos care sa fie pvm-pvp rate 1000 cam asa,sa aiba armurile, armele noi evoluti etc.Sau cine imi poate spune un pvp gan hammer adica pvp pvp sa te dea lv sa iti dea bani itm la shop dar sa fie in romana orice metin ar fi.Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| Vasy10 a răspuns:

Metin2OS Svr.PVP-PVM itm mod/lvl max 250 lvl se face foarte repede rate 900% /playeri cu gramada/din otel/arme lvl 65/scuturi lvl 61 si itm lacrima cer evoluezi pana la lvl 250 tongue/EVENTURI zilnic si GM on in fiecari zi smug

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Cu rate de 100+evolutii+arme noi este Hotsylemetin2. Si pentru hammer scrie pe net CLIENT PVP METIN2

| raducutzul21 explică (pentru GEOFLOTheAwesomeMythHunter):

Nu ai inteles hotstyle nu ma mai joc ca e stresant ca te scoate mereu cand te duci map1, map2 si eu am zis un mt in gen hammer, hotstyle si app hammer e in engleza.

| raducutzul21 explică (pentru GEOFLOTheAwesomeMythHunter):

Nu ai inteles despre ce e vb hotstyle nu ma joc k e f stresant ca te coate mereu din mt cand te duci map1, 2 si hammer e in engleza:@.

| raducutzul21 explică (pentru GEOFLOTheAwesomeMythHunter):

Tu nu ai inteles hotstyle e f stresant pentru ca te scoate din mt mereu cand te duci map1, 2 si hammer e in engleza:2