| aurashy a întrebat:

am o intrebare pentru cei care stiu. Am cumparat un ps3 de la cineva cu tot cu fifa2013 si el are cont facut sa poata sa joace online si eu vreau sa modific contul sa numai apara numele lui cand joc fifa, dar este facut pe mailul lui si nu stiu parola si am incercat sa dau modificare si trebuie sa stiu datele lui de la mail, exista alta modalitate sa pot sa imi creez cont pentru fifa 2013 sau sa il modific pe al lui? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| KITZKITZ a răspuns:

Nu poti sa modifici numele unui cont existent, trebuie sa iti creezi alt cont.Pe langa asta nu vei putea juca Fifa13 online deoarece codul online este legat direct de contul respectiv.Trebuie sa iti cumperi al cod pentru on-line sau un joc nou.