| Cooze98 a întrebat:

am o intrebare pentru fiecare membru care joaca metin2 si anume cum poti sa cresti mai repede pe metin2 ro si cum faci yang mult mai bine accept si hack dau fundawinking

4 răspunsuri:
| SuntEuAlex a răspuns:

Pe metin2 ro hmm depinde eu personal intru dimineata pe ch1 si cumpar itm ieftine si le vand mai scump sau te duci la salbatici brutali si poate iti pica fms etc alta alternativa este sa spargi metine iti pica carti poate chiar si aura si o vinzi cu 600k sunt multe modalitati dar multe cer rabdare sper sa te fi ajutat

| shhhs a răspuns:

Salut,
Pentru crescut iti recomand acest ghid:
http://orademetin.blogspot.ro/2012/08/unde-sa-cresteti-pe-metin2.html
Pentru facut bani ti-l recomand pe acesta:
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| AnswersForce a răspuns:

Salut! Depinde ce lvl ai trebuie sa stii unde sa cresti, daca ai lvl dupa 30 creste la fanatici, acolo faci si bani, de la 40 in sus te duci in templul Hwang, de la 55 in sus te duci la sfarsitul templului Hwang.Acolo sunt broaste care la lvl 55-60 iti dau foarte multi bani.Intre lvl 60-85 cresi in V1 si V2.De la 85-99 cresti in Grota Exulului.Multa bafta! Funda?