| DjJohnKoKosH a întrebat:

Salut tpu.am o intrebare pentru jucatorii de counter-strike.cine stie cateva trucuri din alea de pus in consola care sa te ajute in joc? adica sa nu iti mai sara tinta asa de tare etc.nu coduri aimuri walluri etc.cred ca m-am facut inteles big grin cine ma ajuta cu cat mai multe "parole" din astea are fundawinking

3 răspunsuri:
| mary4048 a răspuns:

R_mmx 1
m_filter 0
sys_ticrate 1
cl_dynamichrossair 0

| DjJohnKoKosH explică (pentru mary4048):

La ce te ajuta toate astea? expilcami la fiecare cu ce te ajuta.

| RGShiva a răspuns:

Cl_dynamiccrosshair 0 - Nu iți mai mărește ținta când sari sau te miști.
ex_interp 0.01 - Cauta pe youtube.com ex_interp 0.1 or ex_interp 0.01.

Eu astea le folosesc. Bafta!