| rem1x70 a întrebat:

Am o mica problema:
Am folosit trainner la jocul Far Cry 3 si am apasat din greseala pe butonul de bani si mi-a pus bani multi.
Acum as vrea sa ii scot sa raman cu o suma mai mica de bani dar nu stiu cum.
Am auzit ca se poate cu Chat Engine dar eu nu stiu sa-l folosesc. Va rog ajutati-ma!
Funda!

Răspuns Câştigător
| raikidd a răspuns:

Is aproape sigur ca merge cu chat engine, nu l-am mai folosit de mult dar gasesti n ghiduri pe youtube.

| Memo97 a răspuns (pentru raikidd):

La jocurile mai noi s-ar putea sa nu mearga, de exemplu la gta san andreeas inca merge la deer hunter 2014 nu merge si ambele sunt oflinewinking

| rem1x70 explică (pentru raikidd):

Am reusit Cu Cheat Engine 6.3... Mi-am adus aminte cum se folosea big grin Multumesc

3 răspunsuri:
| Memo97 a răspuns:

Nu poti, incearca cu cheat enginu, dar nici ala nu cred ca mai merge, deci ori il lasi asa ori stergi salvareawinking