| NovaRust a întrebat:

am o mica problema :Vreau sa îmi fac un cont de minecraft premium și am multe nume faine în minte dar majoritatea nu au skin de exemplu eu îmi pun numele bruno4567 am văzut ca acest nume are skin de Steve default ok eu vreau sa știu din moment ce am cont premium eu as putea sa îmi schimb skin-ul din Steve în orice alt skin numai sa nu fie default?

Răspuns Câştigător
| viorezu a răspuns:

Da, daca ai cont premium poti sa iti creezi skinul tau sau sa iei unul de pe net