| doryan4u a întrebat:

am o mica problema. Vreau sa incep sa ma joc Minecraft, l-am luat de pe site-ul minecraft-romania.ro si l-am instalat dar cand pornesc jocul imi apare sus Bad Card Video si raportul erorii.Ce de facut? Un prieten mi-a zis sa intru la proprietati si pe undeva sa dau ADVANCED insa el are win XP eu am win7 va rog ajutati-ma urgent.Dau funda...

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Instaleaza driverul pentru placa video sau cumpara una mai buna, bafta.

| doryan4u explică:

Nu e vorba de crack imi da eroarea BAD CARD VIDEO si un prieten mi-a zis sa dau la proprietati dar nu am gasit nimic.

| doryan4u explică:

Placa mea e Nvidia Nforce4 e veche si drivere pentru ea nu stiu daca sunt oricum multumesc.