| Tibi293 a întrebat:

Am o nelamurire cu legatura la PC-ul meu. Am gasit un folder in care aveam numai fisiere text (nu mai stiu de ce tip) fiecare peste 100mb si le-am sters. Dupa aceea am restartat calculatorul si memoria pe care o ocupau s-a refacut iar acum nu mai le gasesc. As vrea un program prin care sa gasesc aceste fisiere si sa le sterg. Dau funda.
P.S. nu va plangeti pentru categorie

2 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Poti rezolva cu Disk Cleanup care ti-l da win-ul pe care l-ai instalat! Fa asta din luna in luna si nu vei avea probleme! Bafta.

| Tibi293 explică (pentru TeddyPaul):

Da. problema e ca laptopul a venit direct vu windows asa ca nu am disk cleanup