| Darius_Dioszegi_1999 a întrebat:

Salut TPU,am o problema, cand apas:Space+2 taste PC-ul scoate un sunet "Beep" ma joc Fifa World si acolo nu pot schimba tasta space, daca apas de exemplu:E sau alta tasta+mai 2 taste nu mai scoate niciun beep.Chiar daca nu sunt in joc si apas :Space+ alte 2 taste tot face beep.Sper sa ma ajutati. Ofer Funda raspunsului corect.

P.S:Scuzati Categoria.

1 răspuns:
| generator3 a răspuns:

Pai, pun pariu ca ai o tastatura ieftina sau chiar alba, astea nu te lasa sa apesi mai mult de 3 butoane daca imi amintesc eu bine si tastaturile noi poti sa tii apasat 6 butoane.