| BumtSii a întrebat:

Buna ! Am si eu o problema . Cand tastez calculatoru scoate un sunet si este chiar enervant . mi-a aparut ceva in bara o iconita cu FilterKey dar n`am umblat la ea. Si in plus cand vreau sa sterg , sterg putin iar dupa trebuie sa apas pe o tasta ca altfel nu mai merge sa sterg crying asa si cand vreau sa scriu o litera de mai multe ori . De ce oare?Va rog ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| CobHateCrew a răspuns:

Datorita faptului ca odata ai tinut prea mult timp mana pe acea tasta : de exemplu daca tii mult timp mana apasata pe shift iti scoate un sunet si iti apare o fereastra in care scrie filter key, apoi daca dai yes acea tasta va fi filtrata si nu o vei mai putea apasa asa de des ci la interval de cateva secundewinking

1 răspuns:
| pendea a răspuns:

Buna cand apesti shift de oficei de multe ori iti apare iconita accea jos si dai dublu click pe ea si deselectezi use shorchut...