| Aizzor a întrebat:

Am o problema cu 4Story, cand apas,,Play" imi apare o eroare pe care scrie,, 4Story has stopped working", stie careva cum pot rezolva aceasta problema? Dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| SuperFraTele a răspuns:

Ai netframework-ul instalat?
Mi se pare ca iti trebuie pana la netframework 3.5 sau chiar mai putin.Instaleaza netframework 2.0>3.0>3.5 si vezi daca iti merge.Bafta!

| Boicu_Bogdan_2001 a răspuns:

Verifica conexiunea la internet sau mai încearcă ca la un moment dat Îți va merge.Ori cel mai bine este sa-l instalezi din nou

| andrei113322 a răspuns:

Ai incercat sa il dezinstalezi si apoi sa il descarci iar?