| RDy_AleCs_1997 a întrebat:

am o problema cu calculatoru', tot timpu cand incerc sa intru intr'un joc il pune in bara odata la 1-2 min. Si dupa 20 de minute mi se blocheaza tot calculatorul si trebuie sa il restartez manual. Mie in bara imi apare un program cred ca. doar iconita dar apare si dispare foarte repede asa ca nu am sansa sa vad ce este sau care este ca sa il pot dezinstala sau cel putin opri. Vreo idee despre ce este vorba? Si am antivirus si mi-am scanat calculatorul de 2 ori

2 răspunsuri:
| Virusul991 a răspuns:

Unii virusi sunt ascunsi. Daca ai optiunea de a'ti schmba sistemul de operare ti-o recomand.Dar mai intai scapa de toate programele nefolosite, curata unitatea de praf, dai multe scanar. Daca nu merge schimba sistemul de operare. Daca nu merge nici asa du-te la un service specializat

| RDy_AleCs_1997 explică (pentru Virusul991):

Am reusit sa il deschid cat de cat si sa ma uit sa vad ce era acel program.Era de fapt o avertisare dar nu am reusit sa citesc exact ce scria am vazut doar " A program is running... " doar atat. Si pictograma care imi tot apare in bara ii un aparat photo si o piulita. Insa nu gasesc exact avertisarea pe net ca sa vad ce pot sa fac in cazul acesta