| DarthNiger a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu CS-ul,acum cateva minute totul mergea bine si dintr-o data incepe sa mi se blocheze CS-ul,ca si cum as avea dropuri de fps,doar ca fps-ul meu este normal,nu pot sa fac nimic,mi se blocheaza tot timpul si nu pot sa fac nimic,cateodata isi mai revine apoi iar se blocheaza, apoi iar si iar....ca si cum s-ar opri apoi si-ar da drumul singur, ce pot sa fac? o solutie? sad

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Probabil din cauza ca ai primit destroy pe unul din servere... adica mai exact ti-a stricat CS-ul. Sterge-l pe cel vechi ca sa nu faca probleme cu cel nou, adica sa nu se imbine cu cel nou si sa faca din nou la fel si reinstaleaza-l.

| DarthNiger explică (pentru RareşTPUro):

Am rezolvat promela, nu era de la niciun destroy fiindca nu am primit niciodata big grin, nu stiu ce avea dar si-a revenit singur fara sa ii fac nimic tongue

| DarthNiger explică (pentru DarthNiger):

Problema*