| solokill17 a întrebat:

Am o problema cu jocul sa-mp, mi se tot blocheaza cand ies dint-o casa am incercat tot ce am gasit pe net cu compatibilitatea daca o schimb iau direct crash nici nu mai pot sa intru, l-am adaugat si la deep ...NU MERGE NIMIC am crezut ca e de la moduri, l-am instalat fara ..LA FEL ..am zis ca e de la windows aveam windows 7. Am pus windows 10 ..LA FEL. L-am instalat in alta partitie. NU MERGE NIMC. Tin sa spun ca nu e de la procesor sau placa grafica ca am un calculator destul de bun si joc jocuri care consuma mai mult decat sa-mp-ul cum ar fi cs-go 60fps +... daca a mai avut cineva problema asta poate sa ma ajute si pe mine.

1 răspuns:
| Kerre a răspuns:

Probabil este de la un mod ceva, incearca cu samp-ul gol si vezi daca mai face asa.