| Andreea256 a întrebat:

Buna am o problema cu pc-ul nu mai de mult am instalat un program pe o partitie. cand intru pe acea partitie se blocheaza tot pcu nu merge nimic trebuie sa dau restart... deci cand intru pur si simplu dau click computer D se blocheaza deodata si trebuie sa dau restart... care ar fi problema?

1 răspuns:
| ICEbalI a răspuns:

Reinstaleaza-ti sistemul de operare, reformatezi partiile...si nu mai ai problemehappy ce atata bataie de cap...
baftatongue