| Stefyyzxx a întrebat:

Am o problema cu Metin2 ro.De fiecare data cand intru pe metin ma deconecteaza din minut in minut.Metintionez ca nu am mai avut problema asta pana acum.
Mi-am reinstalat si windowsul dar tot asa se intampla/am net de 100 mbps...
Ma puteti ajuta cu o rezolvare?

3 răspunsuri:
| Rozaliul a răspuns:

Daca folosesti hack'uri ti-as recomanda sa nu le mai folosesti pentru ca majoritatea sunt keyloggerwinking. Vezi ce eroare iti da, fa-i un print si pune-o pe grupul Metin2-Romania si acolo te vor ajuta. Bafta.

| Stefyyzxx explică (pentru Rozaliul):

Nu folosesc niciun hack si cei din grupul Metin2 Romania nu m-au ajutat cu nici o solutie.

| Rozaliul a răspuns (pentru Stefyyzxx):

Atunci citeste eroarea si scrie pe youtube:rezolvare eroarea X si cauta pe acolo tutoriale.