| Deathrun_Myhnea_1990 a întrebat:

Am o problema cu Minecraft sad... 1. Nu mise deschide minecraftul cu modurile ( de ce?, am facut cu forge, le-am pus in %appdata%. minecraft mods si am bagat forge ). 2. Cine imi spuneniste setari bune pentru. 1.7.2? 3.Este un programde filmat in jocui care nu filmeaza in15 min doar 2.00 Gb? Dau funda pentru/ toate 3!

4 răspunsuri:
| PaulNeagu a răspuns:

1. Incearca sa cezi daca nu cumva in folderul ''mods'' ai pus cumva unul de 1.7.2, unul de 1.6.4... de astea, care e diferit stergel si ia versiuni la fel. 2. chiar nu stiu, eu joc pe 1.6.4 cu moduri, scuze. crying. 3. Incearca bandicam sau fraps sunt foarte bune. Eu folosesc bandicam si este foarte bun, poti sa filmezi cat vrei (doar daca umbli la setari si dai timpul max. de filmare), eu cu el am dat sa filmez 30 min. Bft!

| Deathrun_Myhnea_1990 explică (pentru PaulNeagu):

1. Nu am bagat nici unul diferit de celelalte si nu mi se deschide pa Launcher
2.Nu ma mai intereseaza. 3 O sa-l incerc.

| PaulNeagu a răspuns (pentru Deathrun_Myhnea_1990):

Nu stiu! incearca sa il reinstalezi sau sa il iei de pe alt site. Bft!

| PaulNeagu a răspuns (pentru Deathrun_Myhnea_1990):

Ok,... cred ca am gasit ce vroiai tu Fara intrebarea de siguranta nu poti schimba numele pe Origin.

1. Deschidere Origin
2. Acceseaza contul tau
3. Editare informații
4. Scrie întrebarea secretă
5. Schimba ID-ul
6. Enjoy!
Daca nu ai inteles perfect din pasii astia uite ce sa faci : te conectezi pe numele tau te duci la profil si dai undeva unde scrie: basic information si dai la edit scrii raspunsul la intrebarea de siguranta si o sa-ti dea acolo sa iti schimbi Id-ul. Daca nu ai selectat o intrebare de siguranta poti sa o setezi inainte de a da EDIT. Bft!