| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
am o problema cu minecraft forge 1.7.2 acea problema este ca:
1.Nu ma baga in versiune
2.Am downloadat toate minecrafturile forge de 1.7.2 (am stat 3 ore btw)
3.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Problema poate fi din aceasta cauza. Iti recomand sa joci fara Forge ca sa nu iti buguiesti Minecraft-ul.

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Ai launcher piratat sau cel oficial de pe Minecraft.net?

| UnANONIMfaradate a răspuns (pentru YoChriss):

Am launcher piratat

| YoChriss a răspuns (pentru UnANONIMfaradate):

Problema poate fi din aceasta cauza. Iti recomand sa joci fara Forge ca sa nu iti buguiesti Minecraft-ul.