| JustGamer a întrebat:

am o problema cu minecraft, l-am bagat acum cateva zile iar peste 1-2 zile imi apare doar scrisul MINECRAFT si apoi dispare, il tot reinstalez si tot asa, merge 1-2 zile si se strica. Am reinstalat windows-ul si tot asa face. Nu stiu daca e de la versiunea opti fine care o tot bag sau de la un server anumit, dar dati-mi niste sugestii

1 răspuns:
| Darkguy a răspuns:

Cred ca este de la joc. Incearca sa downloadezi altul. S-ar putea sa fie antivirusul?