| suprax123 a întrebat:

am o problema cu pagina aceasta de la metin2 steel nu inteleg dc apare asa http://metin2steel.in/ (dati click pe link sa vedeti)

Răspuns Câştigător
| ExxTazY a răspuns:

Probabil e inchis pentru modificari sau alte chestii si mie tot asa imi apare incearca sa folosesti Google Chrome(sau deja folosesti) poate merge

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Este in mentenanta adica, serverul este inchis pentru probleme (oricare tip ar fi) si o sa il deschida dupa ce rezolva problemele.

| suprax123 explică:

Am uitat sa precizez ca dau funda celui ce vrea sa ma ajute