| paul55 a întrebat:

Salut eu am descarcat metin2 steel de aici http://metin2steel.in/ de fapt doar clientul si nimic niimi apare la descari cand am dawlodato si am gasit fisierul dar era doar unul si am dat clic pe el si mi-a aparut o eroare ce sa fac sa meraga metinu sau macar dati-mi un site de unde sa descarc un metin2 steel adevarat.

Răspuns Câştigător
| ogreaxel a răspuns:

Cred ca ai instalat 7zip sau winrar in calculator. Dai click dreapta pe fisier, dai "Extarct files...", alegi unde si dai ok. Apoi intri unde l-ai dezarhivat si o sa mearga.

3 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

L-ai dezarhivat mai intai?

| paul55 explică (pentru ogreaxel):

Cum adica sa-l dezarhivez si cum sa fac asta

| paul55 explică (pentru ogreaxel):

Aaaaa nu nu l-am dezarhivat ca nu merge.