| DariusDx a întrebat:

Am o problema cu skype-ul deci am accesat un mesaj de la un prieten si acum la fiecare om din lista mea se trimite automat un mesaj cum sa il opresc(cred ca e un hack)
Exemplu de mesaj care se trimite:

[12:39:32 AM] Darius: this is my favorite pic of you lol http://bit.ly/Y6dxqZ? facebook.com/id=alex;)

Funda la cer care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| A0kAnGeL a răspuns:

Nu mai da exemplu ca il luam si noi daca dam pe el. Daca vrei sa scapi de el dezinstaleaza si sterge tot ce are legatura cu skype-ul din pc apoi descarca-l iar.Bafta!

| DariusDx explică (pentru A0kAnGeL):

Imi pare rau dar mesajul tau nu m-a ajutat mesajul se trimite mereu cand ma loghez pe skype

| A0kAnGeL a răspuns (pentru DariusDx):

Inseamna ca acel virus e in pc pe undeva...nu cred ca mai poti scapa de el fara sa reinstalezi Windowsul.Si eu am avut ceva asemanator si am reinstalat windowsul ca sa scap de el