| J0kerD97 a întrebat:

am o problema de azi dimineata nu-mi mai merge google chrome nu se mai deschidea si am vrut sa-l instalez iar dar nu se deschidea nici instalerul pe care abia il luasem de pe internet. am crezut ca este de la windows asa ca l-am reformatat pc dar dupa aceeasi problema am incercat si cu un installer offline dar la fel va rog ajutati-ma dau funda plsssssss

Răspuns Câştigător
| daniel18 a răspuns:

Ai incercat sa instalezi un alt program? cum ar fi winap sau alte programe... si tot asa iti face? daca "nu" instaleaza-ti un alt google chrome. Cum ar fi : google chrome (20.0), 2, 3, 10, ...etc.
Daca nu-ti merge instaleaza-ti windowsul din nou. Sau puneti un program antivirusi. happy