| BurloiuRaul a întrebat:

Salut TPU,am o problema,deci, cand intru in cs 1.6 (fara steam) imi merge foarte bine,nu am nici macar o mica problema cu el, dar cand intru in steam imi da asa :
The instruction at "0x5ed2aed8" referenced memory at "0x000000564". The memory could not be "read".
Sau :
Failed to initialize authentication interface. Exiting...
Cine ma ajuta are funda! Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Incearca:
Click dreapta pe joc
Proprieties
Local Files
Verify Integrity of Game Cache
Asteapta, si dupa vezi daca mere eu fac asa de fiecare data cand i-mi apare o eroare din boscheti in joc pe care nu o stiu si dupa mere.
Aparent steam-ul ia fiecare program sau fisier in parte si verifica daca a fost instalat totul si daca lipseste ceva adauga... sau ceva genu.

| KawaiiKiller a răspuns:

Eu cred ca steam-ul si-a dat seama ca jocul nu este cumparat de pe acea platforma si nu te lasa sa il joci in aceasta circumstanta