| Zeno_6228 a întrebat:

La counter imi da o eroare care zice asa "The instruction at"0x5ed2aed8"referenced memory at "0x000000564". The memory could not be "read"." Nu stiu ce sa mai fac am incercat orice, l-am reinstalat, am luat alta versiune, am facut orice va rog ajutati-ma. Mare FUNDA pentru cel care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Reinstaleaza driverele de la placa video dupa care click dreapta pe iconita de la cs, properties si la Target adaugi al final -window +mat_forcehardwaresync 0

| RoBy_RoBy_1996 a răspuns (pentru username):

Pai nu ma lasa sa pun final -window +mat_forcehardwaresync 0

2 răspunsuri:
| RoBy_RoBy_1996 a răspuns:

At"0x5ed2aed8"referenced memory at "0x000000564". The memory could not be "read"." Nu stiu ce sa mai fac am incercat orice, l-am reinstalat, am luat alta versiune, am facut orice va rog ajutati-ma. Mare FUNDA pentru cel care ma ajuta.