| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut, TPU. Am o problema destul de mare, cineva a schimbat email-ul la contul meu de steam, a mers sa dau ca am uitat parola si imi da cod la acest email care este a lu' ala a*******@g*******.***. Ce pot face sa recuperez contul?

2 răspunsuri:
| Dish0n0red a răspuns:

Uite daca ai avut un cont valoros de steam de exemplu ai pus bani pe steam pentru jocuri uite un video: https://www.youtube.com/watch?v=FaEd3EPyF-8

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru Dish0n0red):

Nu am pus bani pe steam, doar am cumparat CS:GO pe el... Oare se rezolva si asa?