| megabum a întrebat:

Am o problema foarte grava, asa ca va rog ajutati-ma!
Ma jucam pe un server de minecraft foarte fain si voiam sa merg in nether. Cand am intrat in portal mi-a dat java.error si mi-a dat kick. Cand am reintrat pe server, am avut o surpriza...
Nu ma puteam loga deoarece cand esti in portal nu poti sa deschizi chatul pentru a te loga sau pentru a vorbi, de accea eu nu pot intra fara sa fiu logat si sa-i spun prietenului meu care este moderatorul serverului, sa ma ajute. am incercat sa-mi fac alt cont ca sa ii spun cele intamplate insa... Imi arata ca am deja un cont pe server si nu pot face altul.
Cum sa ma loghez sa pot juca din nou pe server?
Va rog spuneti-mi deoarece e cel mai tare server de minecraft si fara serverul acela nu mai am motiv sa joc minecraft!
Ajutati-ma va rog, dau cate fundite vreti!

1 răspuns:
| Joneleth a răspuns:

Am aceeasi problema! crying(