| Iliescu_Stefan_1996 a întrebat:

am o mareee problema deci:Cand ma jucam minecraft m-am teleportat in Nether dar cand se incarca netherul mi-a dat o eroare de la Java si m-a scos dupa server iar acum cand vreau sa ma loghez cand intru nu merge sa deschid chat-ul deoarece sunt in nedher dar de asemenea sunt si in portal dar nu se teleporteaza.Va rog mult daca cineva stie cum sa ies din portal ca sa ma pot loga o sa primeasca funda si multumirilke mele.
PS:Nu vreau raspunsuri de genul:Apucate de alt sv! sau ceva de genul

Răspuns Câştigător
| SonikZ3 a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci un alt cont pe server respectiv si sa ii zici celui care tea blocat acolo sau cuiva (mai bine admin) sa sparga portalul!

PS:Mai bine inainte te uiti pe contul blocat la coordonate!