| zE3nMV a întrebat:

Am o problema la MINECRAFT! Acum o saptamana minecraftul imi mergea la perfectie.De atunci nu am mai downloadat nimic, nici pe pc nu am mai intrat. Acum am un lag infernal, pe toate sv chiar si la single player. Cand ma misc se face toata mana neagra. Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| SpEcTeR a răspuns:

Salut. Daca este pe 1.7.8/1.7.8 am avut si eu aceeasi problema. Tot ce trebuie sa faci este sa dezactivezi V-Sync. Bafta!

| zE3nMV explică (pentru SpEcTeR):

Degeaba, tot nu merge... poate am sters ceva din greseala dar nu cred.