| Jhony100 a întrebat:

am o problema la toate metinurile imi spune cand ma conectez numele sau parola contului sunt gresit, si m-am inregistrat pe site dar nu merge si cu datele de logare de pe site mat conectat pe metin2 la toate metinurile imi apare numele sau parola contului sunt gresite in afara de metin2 fun la metin2 fun nu imi zice numele sau parola contului sunt gresite ma conecteaza
Ce sa fac?
ps : Am instalat si Microsoft net framework dar tot nu merge
Dau funda pentru un raspuns bun si cat mai explicit!
Funda!

Răspuns Câştigător
| NextGen a răspuns:

Salut si eu joc Metin2Fun si este adevarat nu zice ca sunt gresite dar nu ar trebui chiar la toate metinurile sa-ti zica chestia asta...

Ori tu scrii foarte repede la tastatura si le scrii gresit

Ori nu le tii minte sau le confunzi

Ori ii spui cuiva conturile si el tii le schimba de fiecare data! Iti urez bafta! Funda?

2 răspunsuri:
| NextGen a răspuns:

Mersi petru funda. Ce oameni nesimtiti... Zic ca dau funda si cand el profita de raspuns si-a rezolvat problema si gata. Bravo ma!

| xDenysx a răspuns:

Tu te-ai uitat pe email sa verifici contul?