| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Pe telefonul meu Samsung Galaxy y varul meu mai mic a facut modelul de deblocare de multe ori fara sa il stie si acum nu merge sa ma conectez la google pun datele corecte sunt conectat la internet si imi zice ca numele sau parola sunt gresite! Ce pot face Va rog Ajutor! FundaVOT

5 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Fa alt cont si conecteaza-te cu acela.

| MissPussy a răspuns:

Incearca sa iti faci un nou cont sau dezmembreazati telefonul si mambreazal la loc iar apoi vezi daca merge. Sper ca te-am ajutat! Succes!

| DragonKiler a răspuns:

Dai update la soft ca poate il faci asa

| BlackScorpion001 a răspuns:

Asa am avut si eu o problema cu un Samsung S5300 Pocket... problema era ca eu ma conectam la reteaua de digi wifi la scoala cu contul si parola de acasa... apoi dupa cateva zile imi spunea cont si parola gresite.Eu te sfatuiesc sa resetezi telefonul adica sa-l aduci la setarile din fabria si apoi incearca sa te loghezi. Poate fi si o problema din cauza softului pe care il are, daca a mers cum ti-am spus astept raspuns big grin Numai bine!