| Cristyan21 a întrebat:

Am o problema mi-am luat Bandicam,precizez gratis,si când încep filmarea si intru intr-un joc opresc filmarea si tot ce am filmat de când am intrat in joc apare doar cenusiu, apare doar cum am filmat desktopul.Cum îl fac sa pot filma si in joc?

5 răspunsuri:
| CaSpp3r a răspuns:

Scoate modul aero

Poti face asta intrand in "Start" -> Control Panel, in bara de cautare scrii "Performance Information and Tools" iar acolo dai pe "Adjust visual effects" -> Acum tot ce trebuie sa faci este doar sa deselectezi "Enable Aero Peek"

Sper ca te-am ajutat

| Cristyan21 explică (pentru CaSpp3r):

Imi zice ca trebuie sa opresc nu stiu ce open glx /direct x sau ceva in genul asta, dar poti sa imi zici alt program dar vreau sa folosesc si microfon in timp ce filmez jocul!happy

| kappa123456789 a răspuns:

Incearca Fraps pentru jocuri, dar at trebui sa il cauti piratat ca sa nu te limiteze decat la 30 sec de filmat

| Cristyan21 explică (pentru kappa123456789):

Am fraps dar eu vreau sa mi se auda si vocea in timp ce joc happy

| kappa123456789 a răspuns:

Incearca Fraps