| DJAL3X a întrebat:

Am o problema pe Metin2RO. Nu am mai intrat cam de pe 20Martie, dar ieri cand am incercat sa intru nu imi trecea de HackShield, mi se incarcau 2 liniute si atat ramanea asa.L-am descarcat si instalat din nou dar tot aceiasi problema, dar dupa mi s-au incarcat 6 liniute si a ramas asa. Am dat reset la pc si dupa ce am incercat sa intru iar tot la fel, se incarca cate 2 liniute. Cine ma poate ajuta sa lase un id de mess sau ceva please! FUNDA si VOT cine imi face Metinu'

Răspuns Câştigător
| Crihi007 a răspuns:

Deci fii atent scrii asa pe google board.metin2.ro hackshield deci faza aia a ta e de la viteza internetului si eu o am mica si am avut aceeasi problema dar acolo [e siteul ala trebuie sa gasesti unu care ti-a pus hackshield updatat adica s-a incarcat liniutele alea. Eu asa am facut si mi-a mers dar trebuie sa stergi ala din folderul cu metin hsield si sal pui pe ala downloadat care este updatat. sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Phyrania a răspuns:

Lasa-l mai mult timp, este singura cale, daca le-ai incercat pe cele specificate de tine.

| Crihi007 a răspuns:

intri pe asta http://board.metin2.ro/......x21.htmlsi este mia jos hackshield cu galben ingrosat si dai click pe el si-l downloadezi sper cate-am ajutat! sa stergi ala din folderul metin2 si sal pui pe asta downloadat